SHITET APARTAMENT 2+1 TE RRUGA MUHAMET GJOLLESHA 150.000 EURO

 • 150.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
shitje
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 150.000€

Details

 • Price: 150.000€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355676722221

Description

SHITET APARTAMENT
~ ME PUNIME TE REJA DHE MOBILIE MODERNE
~ E PERSHTASHME DHE PER BIZNES
~ AKTUALISHT ME QERA 600€
~ 2+1
~ 75M2
~ KATI 2
~ RRUGA MUHAMET GJOLLESHA
~NE UNAZ BUZE RRUGE
~ CMIMI 150.000€
KONTAKTONI 0676722221
N200

 • Address Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE