SHITET APARTAMENT 2+1 TE RRUGA “KONGRESI I MANASTIRIT”

 • 175.000€
, Rruga Kongresi i Manastirit, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
shitje
, Rruga Kongresi i Manastirit, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • 175.000€

Details

 • Price: 175.000€
 • Size: 121 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355672043899

Description

Apartament i ri në shitje në një pallat të ri tepër cilësor, i cili ndodhet fare pranë Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza”, afer Unazes se Vogel së Tiranës dhe disa prej institucioneve arsimore, shëndetësore, shoqërore dhe tregtare, në një nga zonat e preferuara të kryeqytetit.

Investimi i pallatit bëhet nga një firmë serioze me specialist me përvojë dhe eshte pjese e nje kompleksi banimi te madh te sapoperfunduar. Ana arkitektonike e godines dhe ajo funksionale e apartamenteve të banimit është tepër e organizuar, ku janë parashikuar të gjitha facilitetet për një jetesë komode.

Godina ka 8 kate banim, 1 kat dyqane dhe 2 kate parkim nëntokë. Objekti do të ofrojë cilësi të lartë ndërtimi, ashensore, siguri 24 orë, sherbime të ndryshme tregtare, shesh të gjelbëruar, mirëmbajtje etj.

Apartament në shitje 2+1 me sipërfaqe neto 105.3 m2 (121.1 m2 bruto) ne katin +1, mbi dyqane, me orientimin jug-lindje. Organizohet nga ambienti i ndenjës + kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon i madh.
I pershtatshem per banim dhe per biznes.

Per me shume informacion rreth pronave te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne…i-i-manastirit

 • Address Rruga Kongresi i Manastirit, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93