SHITET APARTAMENT 2+1 TE RRUGA “ISMAIL QEMALI” NË QENDER TË ISH BLLOKUT

 • 198.000€
5 Blloku, Rruga Ismail Qemali, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 TE RRUGA “ISMAIL QEMALI” NË QENDER TË ISH BLLOKUT

5 Blloku, Rruga Ismail Qemali, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 198.000€

Details

 • Price: 198.000€
 • Size: 95 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355673044004

Description

Apartamenti 2+1 në shitje ndodhet në një nga zonat më të preferuara për të jetuar, i cili ka një vendodhje shumë të mirë në qendër të ish-Bllokut. Vetëm 5 minuta nga Kryeministria, nga qendra e Tiranës dhe afër disa institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare si dhe këndeve të lojrave për fëmijë.Zona ofron lehtësi të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime të ndryshme etj.Prona gjendet në katin e 4 të një pallati të ri cilësor dhe me një administrim shumë të mirë. Apartamenti është mjaft i organizuar, rifiniturat e përdorura kanë cilesi mesatare, ka dhe oxhak me pelet funksional. Orientimi është nga jugu dhe me pamje shumë të mirë të zonës përreth.Apartamenti ne shitje 2+1 me siperfaqe neto 95.25 m2 (105 m2 bruto), është i organizuar nga ambienti i ndenjës, kuzhina në vete, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me aspirim dhe një ballkon të mbyllur. Shitet i mobiluar.

Me çertifikatë pronësie.

Kontaktoni Genti Sila: +355 67 30 44 004
Email: info@inf-93.com

Per me shume informacion rreth prones e te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne…te-ish-bllokut

 • Address Rruga Ismail Qemali, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93