SHITET APARTAMENT 2+1 TE RRUGA E “KOSOVAREVE”, PRANË PARKUT TË LIQENIT

 • 250.000€
, Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
shitje
, Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • 250.000€

Details

 • Price: 250.000€
 • Size: 99 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355682050353

Description

Apartament i ri në shitje 2+1, i pozicionuar në një nga zonat më të bukura të Tiranes, me një vendodhje strategjike fare pranë Parkut të Madh të Liqenit, me akses në unazen e madhe dhe me një distancë të shkurtër nga pikat kryesore të kryeqytetit, ish Blloku, kompleksi Dinamo, qendra etj. Vendodhja e apartamentit të jep mundësinë të jetosh pranë gjelbërimit dhe qytetit njëkohësisht. Në këtë zonë gjenden disa institucione shteterore, kulturore dhe arsimore si dhe kënde lojrash për fëmijë, një nga zonat më të preferuara të Tiranës.

Apartamenti ndodhet në një godinë me 8 kate banim, 2 kate njesi sherbimi dhe 2 kate parkim nëntokë.Ofron standart të lartë të ndertimit dhe cilësisë, maksimumin e dritës natyrale përmes vetratave në lartësinë e katit të cilat vijnë në formen e ballkoneve ose verandave, termoizolim, ashensor, mirëmbajtje dhe siguri 24 orë. Godina gjithashtu ka një përshkallezim në katet e larta të cilat i japin akoma më shumë ajer dhe dritë natyrale apartamenteve.

Per me shume informacion rreth prones klikoni linkun e meposhtem: https://www.inf-93.com/apartament/ne…t-te-liqenit-1

Cel. : +355682050353

 • Address Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93