SHITET APARTAMENT 2+1 TE RRUGA DIBRËS, SELVIA

 • 140.000€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 TE RRUGA DIBRËS, SELVIA

8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 140.000€

Details

 • Price: 140.000€
 • Size: 93 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: +355673044004

Description

Apartamenti ne shitje ka nje vendodhje shume te mire, 5 min nga qendra e Tiranes, 100 m nga pazari i ri, afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare dhe kendeve te lodrave per femije, ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes.
Zona ofron hapersira te dedikuara per kembesore dhe bicikleta, supermarkete, bar/kafe, restorante, qendra tregtare etj.
Pallati ku ndodhet prona eshte 12 katesh plus 3 kate nentoke dhe 3 apartamente ne kat. Projektuar ne menyre specifike per te krijuar nje mbrojtje kunder agjenteve te jashtem, pluhurit dhe zhurmes, hijezuesi (brise-soleise) mbron nga drita e tepert dhe pluhuri fale gjelberimit qe shoqeron gjithe strukturen me bime te zgjedhura me kujdes. E mbikqyrur nga kamera dhe rojat 24 ore ne dite. Finiturat jane te nje cilesie shume te larte me izolim termik dhe akustik. Lartesia e brendshme dysheme tavan prej 3 metrash ofron kushte banimi unike. Tarracat do te jene te gjelberuara.
Apartament ne shitje 2+1 me siperfaqe 79.57 m2 neto (93.72 m2 bruto) ne katin e 8 me orientim jug-perendim, ofron nje dhome ndenje + kuzhina, korridor, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Perfundon ne Qershor 2022

Kontakt: +355673044004

Email: info@inf-93.com

Per me shume informacion rreth pronave te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne…res-tek-selvia

 • Address Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93