Shitet Apartament 2+1 te Rr,Kavajes

 • 60.000€
, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet Apartament 2+1 te Rr,Kavajes

, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 60.000€

Details

 • Price: 60.000€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0694822228

Description

Shitet Apartament 2+1 me sip,80m ne katin e 5 te fundit ne nje pallat egzistues me tulla,dhe shume i mirembajtur nga banoret e pallatit dhe i pa demtuar nga termeti fare.
Apartamenti ka nje planimetri te rregullt,dhe eshte i perber nga 2 dhoma gjumi te bollshme,nje sallon bashke me guzhinen,nje tualet me dritare dhe nje ballkon.
Eshte e pajisur me certifikate pronesie.
Per me shume kontaktoni ne : 0694822228

 • Address Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare "SARAJ"
 • Agjensi Imobiliare "SARAJ"