SHITET APARTAMENT 2+1 TE PROJEKTI “SQUARE 21” TE 21 DHJETORI

 • 184.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajes
shitje
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajes
 • 184.000€

Details

 • Price: 184.000€
 • Size: 102 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje

Description

RRUGA E “KAVAJËS”

Projekti më i ri i banimit “SQUARE 21” ka një vendodhje shumë të mire tek 21 Dhjetori, vetëm 1.2 KM nga qendra e Tiranes, afër institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare, kendeve të lodrave për femije etj.

Projekti “SQUARE 21” i cili ndodhet në një nga zonat më të preferuara dhe të kërkuara të Tiranes do të ofroje cilësi të lartë ndertimi, fasade të ventiluar, termoizolim, hapësira të ndricuara dhe të bollshme rekreative, izolim akustik në brendësi të apartamenteve, hapësira të gjelbëruara, ambiente sportive, siguri 24 orë, mirëmbajtje elitare, qendër tregtare, parkime, sherbime të ndryshme etj.

Pallati është me shkallëzim 2,3,10 dhe 11 kate, ku dy katet e para janë ambiente shërbimi dhe 2 kate parkimi.

Apartament ne shitje 2+1: Per me shume informacion rreth apartamentit klikoni linkun:

https://www.inf-93.com/apartament/ne…te-21-dhjetori

 • Address Rruga e Kavajes
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93