SHITET APARTAMENT 2+1 TE PAZARI I RI 100 METRA LARG QENDRËS SË TIRANËS

 • 150.000€
, The New Bazaar, Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
shitje
, The New Bazaar, Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • 150.000€

Details

 • Price: 150.000€
 • Size: 107 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 TE PAZARI I RI 100 METRA LARG QENDRËS SË TIRANËS

ÇMIMI: 150000 euro

Sipërfaqe neto : 107 m²

Sipërfaqe totale : 117.7 m²

 

Apartamenti ndodhet në zonën e pazarit te ri në katin e 4 të një pallati 6 katësh. Ai është organizuar në një korridor hyrës I cili bën shpërndarjen në sallon dhe ambientin e gatimit me dalje në ballkon , 2 dhomat e gjumit ku njera përsëri ka dalje në ballkon dhe tualeti I përbashkët .

Vetëm 2 minuta larg nga Sheshit Skenderbej në një zonë me të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë komode.

Organizohet në:
1 Ambient Ndenje +kuzhinë
2 Dhoma Gjumi
1 Tualet
2 Ballkone

DETAJE TË TJERA:
• Ndertim i vitit 2015
• Apartament I investuar
• Me dokumentacion të rregullt hipotekor

 

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

0688000969

 • Address The New Bazaar, Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta