SHITET APARTAMENT 2+1 TE “PARKU AULONA”, VLORË.

  • 60.000€
,
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 TE “PARKU AULONA”, VLORË.

,
  • 60.000€

Details

  • Price: 60.000€
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 TE “PARKU AULONA”, VLORË.
Apartamenti ndodhet në një zonë lehtësisht të aksesueshme të qytetit.
Ndodhet në katin e 5-të një pallati të ri, me ashensor.
Organizimi: 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, 1 sallon + kuzhinë dhe 1 tualet.
Apartamenti shitet i pamobiluar.
Çmimi: 60000 Euro/Total, i negociueshëm.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni: +355697066661.

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare