SHITET APARTAMENT 2+1 TE MYSLYM SHYRI 119.000 EURO

 • 119.000€
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
shitje
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 119.000€

Details

 • Price: 119.000€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET APARTAMENT
~2+1
~70M2
~KATI 1( I NGRITUR NGA TOKA)
~PALLAT EKZISTUES
~I RREGULLUAR
~I PAMOBILUAR
~POZICION SHUME I MIRE PER INVESTIM
~I PERSHTATSHEM PER BIZNES DHE BANIM
~MYSLYM SHYR
~CMIMI 119.000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
K200

 • Address Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE