Shitet Apartament 2+1 te Mine Peza

 • 67.000€
, Mine Peza, Rruga Mine Peza, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet Apartament 2+1 te Mine Peza

, Mine Peza, Rruga Mine Peza, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 67.000€

Details

 • Price: 67.000€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0694822228

Description

Shitet Apartament 2+1 me sip,65m te brendshme pa perfshire muret dhe ballkonin,ne katin e 4 ne nje pallat egzistues dhe shume te mirmbajtur.
Apartamenti eshte i mire organizuar dhe ka orinetim J-P,dhe me pamje nga unaza.
Eshte e pajisur me certifkate pronesie.
Per me shume kontaktoni ne : 0694822228

 • Address Mine Peza, Rruga Mine Peza, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare "SARAJ"
 • Agjensi Imobiliare "SARAJ"