SHITET APARTAMENT 2+1 TE LIQENI I FARKËS, TIRANË.

 • 143.100€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, Shqipëria
shitje
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, Shqipëria
 • 143.100€

Details

 • Price: 143.100€
 • Size: 82 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692046662

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 TE LIQENI I FARKËS, TIRANË.

Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë dhe të aksesueshme me të gjitha fasilitetet e mundshme.
Është një ndër zonat më të preferuara në Tiranë.
Disponon çertifikatë pronësie të rregullt.

Organizimi i Pronës

✅ Sipërfaqe Totale 82 m2
✅ Sipërfaqe e përbashkët 11.8 m2
✅ Sipërfaqe verande 48 m2
✅ Orientimi Veri
✅ Sallon + kuzhinë
✅ 2 Dhoma gjumi
✅ 1 Ballkon
✅ 1 Tualet
✅ Kati Përdhe

✅ Çmim apartamenti 1350 Euro / m2
✅ Çmim Verande 675
Euro/ m2
✅Çmim Total 143.100 Euro

Apartamenti eshte i ndricuar me drite natyrale gjate gjithe dites.

————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:

+355 69 204 6662.

 • Address Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, Shqipëria
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
 • DES Vlore Lungomare