SHITET APARTAMENT 2+1 TE KOPSHTI BOTANIK

 • 95.000€
, Prane Kopshtit Botanik
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 TE KOPSHTI BOTANIK

, Prane Kopshtit Botanik
 • 95.000€

Details

 • Price: 95.000€
 • Size: 96 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet Apartament 2+1 prane Kopshtit Botanik.
Apartamenti eshte i kuruar me detaje ndodhet ne katin e 6 te nje pallati super cilesor te ri 8- katesh me ashensor.
Eshte i organizuar me 1 sallon te madh, 1 kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet.
Apartamenti eshte totalisht i ri ka orientim nga perendimi. Shitet totalisht i mobiluar.
Zona ku ndodhet eshte nje zone mjaft e kerkuar fale qetesise dhe ajrit te paster. Zona ku ndodhet ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme.
Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto ne numrin 0692033500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

https://billionrealty.al/index.php/p…pshti-botanik/

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate