SHITET APARTAMENT 2+1 TE KONSULLATA ITALIANE , VLORË.

 • 95.670€
, Cameria

Details

 • Price: 95.670€
 • Size: 95 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0697066661

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 TE KONSULLATA ITALIANE , VLORË.

Pallati është ndërtim i ri dhe gjendet në vijën e parë në Lungomare.
Apartamenti ndodhet në katin e 2-të banimi.
Orientimi : Veri-Lindje

Sipërfaqja totale e apartamentit : 95.67 m2\total.

Apartamenti shitet i mobiluar .
Organizohet në :
1 Sallon + kuzhinë,
2 Dhoma gjumi,
1 Tualet,
1 Ballkon.

Apartamenti është i ndriçuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës.

Çmimi 95.670 Euro/total.

Për më tepër informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661

 • Address Cameria
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
 • DES Vlore Lungomare