Shitet apartament 2+1 te ish-shkolla e naftës me sipërfaqe 100 m2 .

  • 53.000€
,

Details

  • Price: 53.000€
  • Size: 100 m²
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

Shitet apartament 2+1 te ish-shkolla e naftës me sipërfaqe 100 m2 .
Organizohet : 3 dhoma gjumi , kuzhinë,sallon,tualet me punime cilësore, ballkone.
Apartamenti ndodhet në katin e 5- të një pallati ekzistues dhe është tërësisht i rikonstruktuar.
Çmimi i pronës është : 53000/€.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661.

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare