SHITET APARTAMENT 1+1 TE FRESKU PRANE ANA MARKET

 • 53.000€
, Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 TE FRESKU PRANE ANA MARKET

, Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 53.000€

Details

 • Price: 53.000€
 • Size: 76 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

SHITET APARTAMENT 1+1 TE FRESKU PRANE ANA MARKET

Ne Zonen e Freskut  shitet apartament 1+1 me siperfaqe totale 76 m2, me vendodhje perfekte. Zona ne te cilen ndodhet ofron qetesine dhe te gjitha facilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte , linje urbani etj per nje jete sa me komode. Ndodhet ne katin e 3 banimi te nje pallati te ri 8-katesh, te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar. Organizohet ne nje strukture perfekte: 1 sallon te bollshem ndenje ambienti i gatimit dhe i ngrenies, 1 dhome gjumi me kubature te rregullt, 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon. Apartamenti shitet ne gjendjen qe eshte totalisht i mobiluar. Apartamenti eshte restauruar dhe rinovuar totalisht. Ka nje orientim Jug-Lindje gje qe ben te mundur ndricimin dhe ngrohtesine gjate gjithe dites. Jane nje sere komponentesh qe e bejne realisht nje prone teper cilesore dhe me cmim te pershtatur me tregun dhe zonen ne te cilen ndodhet. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor.

SHITET APARTAMENT 2+1 TE FRESKU PRANE BIG MARKET

 • Address Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate