SHITET APARTAMENT 2+1 TE ALBANO & ROMINA ,VLORË.

 • 110.000€
, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 TE ALBANO & ROMINA ,VLORË.

, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 110.000€

Details

 • Price: 110.000€
 • Size: 130 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355696828315

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 TE ALBANO & ROMINA ,VLORË.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 130m², me dokumentacion të rregullt hipotekor.

Organizohet në :
1 sallon + kuzhinë,
2 dhoma gjumi,
2 tualete,
2 ballkone.

Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme me të gjitha facilitetet e nevojshme .
Apartamenti ndodhet në katin e 6-të banim të një pallati të ri dhe shitet i mobiluar.

Çmimi: 110.000 Euro/total.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni: +355696828315

 • Address Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate