SHITET APARTAMENT 2+1 TE ALBANO & ROMINA ,VLORË.

  • 110.000€
,

Details

  • Price: 110.000€
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 TE ALBANO & ROMINA ,VLORË.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 130m², me dokumentacion të rregullt hipotekor.

Organizohet në :
1 sallon + kuzhinë,
2 dhoma gjumi,
2 tualete,
2 ballkone.

Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme me të gjitha facilitetet e nevojshme .
Apartamenti ndodhet në katin e 6-të banim të një pallati të ri dhe shitet i mobiluar.

Çmimi: 110.000 Euro/total.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni: +355697066661

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare