SHITET APARTAMENT 2+1 TE 21 DHJETORI 108.000 EURO

 • 108.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
shitje
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 108.000€

Details

 • Price: 108.000€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0676722221

Features

Description

SHITET APARTAMENT
~ 2+1
~60M2 NETO
~KATI 3
~PALLAT EKZISTUS ME TULLA TE KUQE I SAVATUAR DHE I MIRMBAJTUR
~ SHITET BOSH
~ME HIPOTEKE
~ RRUGA KAVAJES
CMIMI 108.000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
ND200

 • Address Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE