Shitet, Apartament 2+1, Shkozë, Tiranë 60,000 € ID: OPP+18490

 • 60.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, fresku
shitje

Shitet, Apartament 2+1, Shkozë, Tiranë 60,000 € ID: OPP+18490

3 Fresku / Linze / Dajt, fresku
 • 60.000€

Details

 • Price: 60.000€
 • Size: 116 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0699373015

Description

Shitet, Apartament 2+1, në Shkozë.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 116 m2.
• Kati i 1-rë.
• Orientim veri-perëndim.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.
Cilësime të tjera:
• Totalisht i investuar
• Bosh
• Ndërtim i ri.
• Në proces hipotekimi.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Me ashensor.
Për ta vizituar na kontaktoni

 • Address fresku
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +