Shitet, Apartament 2+1, Shkolla E Kuqe, Tiranë. 83,200 € ID: OPP+20805

 • 83.200€
10 Rr. Durresit / Prokuroria, Qemal Stafa, Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet, Apartament 2+1, Shkolla E Kuqe, Tiranë. 83,200 € ID: OPP+20805

10 Rr. Durresit / Prokuroria, Qemal Stafa, Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 83.200€

Details

 • Price: 83.200€
 • Size: 83 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 355692985009

Description

Shitet, Aparament 2+1, pas Shkollës së kuqe.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 83.2m2.
• Sipërfaqe neto: 73m2.
• Kati 2.
• Orientim lindje.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomë gjumi, tualet, ballkon.
Cilësime të tjera:
• Bosh
• Në proces hipotekimi.
• Totalisht i investuar.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Fazë ndërtimi.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Me ashensor.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Shkolla e kuqe
 • City Tirane
 • Area 10 Rr. Durresit / Prokuroria

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +