Shitet, Apartament 2+1, Shkolla E Bashkuar, Tiranë. 95,000 € ID: OPP+22663

4 Kinostudio / Porcelan, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet, Apartament 2+1, Shkolla E Bashkuar, Tiranë. 95,000 € ID: OPP+22663

4 Kinostudio / Porcelan, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Details

 • Size: 95000 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 355693489771

Features

Description

Shitet, Apartament 2+1, Shkolla e Bashkuar.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 114 m2.
Sipërfaqe neto: 105 m2.
• Kati 6.
• Orientim – lindje
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, ballkon.
Cilësime të tjera:
• I mobiluar.
• Me hipotekë.
• Me sistem kondicionimi.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Ndërtim i ri.
• Ndriçim natyral.
• Kubaturë e rregullt.
• Punime cilësore.
Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe zonë tepër e preferuar dhe në zhvillim e sipër.
Opsion ideal investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Kinostudio / Porcelan

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +