Shitet, Apartament 2+1, Shkolla E Bashkuar, Tiranë. 86,000 € ID: OPP+23854

 • 86.000€
, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet, Apartament 2+1, Shkolla E Bashkuar, Tiranë. 86,000 € ID: OPP+23854

, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 86.000€

Details

 • Price: 86.000€
 • Size: 92 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: Shitet, Apartament 2+1,Rruga Ramiz Kovaci. Informacion mbi pronën: • Sipërfaqe totale : 92m2. • Garazh 25 m2. • Kati 1. • Orientim jug. • Me hipotekë. Organizimi: Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhomë gjumi, 1 tualet ( me dritare), ballkon. Cilësime të tjera: • Pjesërisht i mobiluar. • Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.. • Me korridor shpëndarës. • Ndriçim natyral. • Kubaturë e rregullt. • Me parkim të përfshirë. Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe zonë tepër e preferuar dhe në zhvillim e sipër. Opsion ideal investimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Features

Description

Shitet, Apartament 2+1,Rruga Ramiz Kovaci.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqe totale : 92m2.
• Garazh 25 m2.
• Kati 1.
• Orientim jug.
• Me hipotekë.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhomë gjumi, 1 tualet ( me dritare), ballkon.
Cilësime të tjera:
• Pjesërisht i mobiluar.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt..
• Me korridor shpëndarës.
• Ndriçim natyral.
• Kubaturë e rregullt.
• Me parkim të përfshirë.
Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe zonë tepër e preferuar dhe në zhvillim e sipër. Opsion ideal investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +