Shitet apartament 2+1, Shkembi Kavajes, Durres

 • 44.000€
, Shkembi i Kavajes, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
shitje

Shitet apartament 2+1, Shkembi Kavajes, Durres

, Shkembi i Kavajes, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
 • 44.000€

Details

 • Price: 44.000€
 • Size: 95 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 067 38 66 666

Description

Shitet apartament 2+1, Shkembi Kavajes, Durres
Apartamenti eshte me siperfaqe 95 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nderteses
 Me ballkon
 E mobiluar
 Ashensor
Cmimi: 44 000 Euro
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion na kontaktoni
+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166
Ju mirepresim!
 • Address Shkembi i Kavajes, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Invest Prona
 • Invest Prona