SHITET APARTAMENT 2+1, PRANË KOPSHTIT BOTANIK TIRANË

 • 1€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Rruga Selitë e Vjetër
shitje
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Rruga Selitë e Vjetër
 • 1€

Details

 • Price: 1€
 • Size: 82 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0688000696

Description

SHITET APARTAMENT 2+1, PRANË KOPSHTIT BOTANIK TIRANË

 

Sipërfaqja :81.9 m ²

Vendndodhja: Rruga Selitë e vjetër

Apartamenti organizohet nga korridori I cili ben shpërndarjen në 2 në dhomat e gjumit , më pas ne ambientin e ndenjes + gatimit  me dalje në nallkon dhe  tualetin e përbashkët.

Tipologjia 2+1

1 Ambjent ndenje + ambjent gatimi

2 Dhome gjumi

1 Ballkon

1 Korridor

1 Tualet

Apartamenti ndodhet në katin e 2 të banimit.

Zona në të cilen ndodhet apartamenti ështe një zone goxha e kërkuar për një jetese komode dhe të qetë. Infrastruktura e zonës është shumë e zhvilluar dhe ka aksesë shumë të lehtë në Unazën e Re, me Liqenin e Tiranës, autostradën Tiranë-Elbasan dhe është vetem 15 minuta larg qendrës së Tiranës gjë që e bën më të preferuar këtë vendndodhje.

Për më shumë detaje mund të kontaktoni:

0688000969

 

 • Address Rruga Selitë e Vjetër
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta