Shitet, Apartament 2+1, Santorini Residence, Dhërmi. 274,680 € ID: OPP+29785

, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania

Details

  • Size: 274680 m²
  • Rooms: 3
  • Bathroom: 1
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355694058741

Description

Shitet, Apartament 2+1.
Adresa: Dhërmi, Vlorë.

Më shumë informacion mbi pronën:
• Sipërfaqe totale: 114.45m2.
• Sipërfaqe neto: 95m2.
• Kati 0.
• Orientim jug – perëndim.
• Ndërtim i ri.
• Totalisht i investuar deri në detaje.
• Punime cilësore.
• Ndricim natyral.

Organizimi:
• Ambient ndenje dhe ambient gatimi, korridor shpërndarës, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare, ballkon.

Detaje të tjera:
• Apartamenti është në proces hipotekimi( në fazë ndërtimi)
• Apartamenti pozicionohet në një nga zonat më të vizituara e turistike të Shqipërisë. Ajo çka ju ofron kjo vilë është privatësia, komoditeti, komuniteti i përzgjedhur dhe pamja fantastike nga deti.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni !

  • Address Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
  • Future Home Opportunity +