Shitet, Apartament 2+1, Rruga Kongresi Manastirit, Rezidenca Asl , Tiranë. 140300 € ID: OPP+28402

 • 140.300€
4 Kinostudio / Porcelan, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
shitje
4 Kinostudio / Porcelan, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • 140.300€

Details

 • Price: 140.300€
 • Size: 122 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 355699373015

Description

Shitet, Apartament 2+1 Rruga Kongresi Manastirit.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale:122m2.
• Sipërfaqja neto: 106.1m2.
• Kati 1.
• Në proces hipotekimi.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone.
Cilësime të tjera:
• Bosh.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Ndërtim i ri.
• Ndriçim natyral.
• Kubaturë e rregullt.
• Punime cilësore.
Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe zonë tepër e preferuar dhe në zhvillim e sipër.
Opsion ideal investimi.

Me ashensor
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Kinostudio / Porcelan

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +