Shitet, Apartament 2+1, Rruga Kongresi Manastirit, Rezidenca Asl , Tiranë. 116150 € ID: OPP+28401

 • 116.150€
, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
shitje
, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • 116.150€

Details

 • Price: 116.150€
 • Size: 101 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 355699373015

Description

Shitet, Apartament 2+1 Rruga Kongresi Manastirit.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale:101m2.
• Sipërfaqja neto: 87.8m2.
• Kati 1.
• Në proces hipotekimi.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2tualete, 2 ballkone.
Cilësime të tjera:
• Bosh.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Ndërtim i ri.
• Ndriçim natyral.
• Kubaturë e rregullt.
• Punime cilësore.

Me ashensor
Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe zonë tepër e preferuar dhe në zhvillim e sipër.
Opsion ideal investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +