Shitet, Apartament 2+1, Rruga Kongresi I Manastirit, Tiranë. 96,000 € ID: OPP+19423

 • 96.000€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Kongresi I Manastirit, Tiranë. 96,000 € ID: OPP+19423

3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 96.000€

Details

 • Price: 96.000€
 • Size: 112 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 355692985009

Description

Shitet apartament 2+1 në rrugën Kongresi i Manastirit.
Apartamenti ndodhet në katin e 6 banim të një pallati në fazë ndërtimi.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 112.7m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete njëri prej tyre me dritare, ballkon.
Orientimi i tij jug mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës.
Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Ekstra që ofron apartamenti:
• ndërtim cilësor
• në proces hipotekimi
• kubaturë e rregullt katrore
• termoizolim
• izolim akustik
• sistemi hidraulik
• sistemi i ngrohjes/ftohjes
• projektim ambiental
Për ta vizituar na kontaktoni !

 • Address qsut
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +