SHITET APARTAMENT 2+1, RRUGA HAMDI PEPO, TIRANË

 • 1.000€
5 Selite / Kodra e Diellit, Rruga Hamdi Pepo, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
shitje
5 Selite / Kodra e Diellit, Rruga Hamdi Pepo, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 76 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355697032244

Description

SHITET APARTAMENT 2+1, RRUGA HAMDI PEPO,TIRANË

Çmimi: 1.000 Euro/m2

DES sjell në shitje apartament 2+1 , në një ndër komplekset më të reja të ndërtuara në Selitë, Tiranë.

Sipërfaqe Totale: 75,84 m2
Sipërfaqe Neto: 67,5 m2
Sipërfaqe e përbashkët: 8,34 m2

Katër godina banimi dhe shërbime 4 dhe 6 kate + 2 kate parkimi nën tokë.

Kjo rezidencë është një godinë banimi dhe shërbimesh, e cila ndodhet në Rrugën “Hamdi Pepa”,Selitë,Tiranë.

➖Godinat ndodhen në një nga zonat më të kërkuara të kryeqytetit me ndriçim, hapësira pushimi, dhe sipërfaqe të përbashkëta për një jetë komunitare të rehatshme.

➖Plani/metritë janë të mirëorganizuara dhe me hapësira optimale.
➖Fasada do të jetë e ventiluar plotësisht.
➖Termoizolimi realizohet nga një ndërthurje sistemesh inxhinierike të cilat së bashku arrijnë efikasitetin më të lartë.

Organizimi i apartamentit:
* 1 Sallon + Ambient gatimi
* 2 Dhoma gjumi
* 1 Korridor
* 1 Tualet
* 1 Ballkon

Detaje të tjera:
* Kati i 3-të
* Kompleks i vitit 2021-2022
* Ashensor
* Hapësira të gjelbërta për banorët

Përfundon në Mars 2023

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:

0697032244

 • Address Rruga Hamdi Pepo, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta