SHITET: Apartament 2+1/rruga: “Frosina Plaku” pranë 21Dhjetorit

 • 110.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Frosina Plaku, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET: Apartament 2+1/rruga: “Frosina Plaku” pranë 21Dhjetorit

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Frosina Plaku, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 110.000€

Details

 • Price: 110.000€
 • Size: 98 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0672062729

Description

SHITET: Apartament 2+1/rruga: “Frosina Plaku” pranë 21Dhjetorit

——————–☆☆☆☆☆

▪︎Apartamenti ndodhet në kt e VI -të banim , me sipërfaqe totale 98 m², i përbërë nga një sallon ndenje, kuzhinë e veçuar, 2 dhoma gjumi, ballkon i mbyllur, korridor si dhe 2 tualete, njëra me ajrosje në natyrë.

▪︎Apartament me hapësira të bollshme & planimetri e rregullt, zonë e kërkuar, akses i mirë me qendrën , mundësi e mirë investimi edhe për qiradhënie. Apartamenti shitet i mobiluar, ja një investim të konsiderueshëm dhe cilësor. Disponon çertifikatë pronësie.

▪︎Çmim shitje: 110.000 €/ i padiskutueshëm

▪︎Opsional garazh 22 m² i mbyllur me qepen dhe pult / Çmim shitje : 15.000€

▪︎Për më shumë informacion kontaktoni:

▪︎Cel: 067 2062729

▪︎info@imobiliareprime.com

▪︎imobiliareprime.com

#shtepi #shtepineshitje #shtepimeqera #shtepimoderne #shtepia #shtepimeqeratirane #realestate #realestatetirana #apartamente #apartamentenetirane #apartamenteneshitje #apartamentemeqira #shitje #shitjeblerjepronash #shitblerje #blerje #pronaneshitje

 

 • Address Rruga Frosina Plaku, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Imobiliare Prime Agency

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Imobiliare Prime Agency
 • Imobiliare Prime Agency