Shitet apartament 2+1 Rruga e Dibrës

  • 63.000€
, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet apartament 2+1 Rruga e Dibrës

, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 63.000€

Details

  • Price: 63.000€
  • Size: 89 m²
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Features

Description

Shitet apartament 2+1 Rruga e Dibrës! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 5 katesh. Eshte i organizuar ne nje sallon se bashku me kuzhinen,2 ballkone, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire. Zona ku ndodhet apartamenti eshte zone e qete, familjare dhe te ofront te gjitha fasilitetet e nevojshme per jetese. Disponon dokumemtacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500

  • Address Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate