Shitet, Apartament 2+1, Rruga E Dibrës, Tiranë. 113,000 € ID: OPP+31094

 • 113.000€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
shitje
8 Selvia / Rr. e Dibres, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • 113.000€

Details

 • Price: 113.000€
 • Size: 67 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355699373015

Description

Shitet, Apartament 2+1.
Adresa: Rruga e Dibrës, tek Selvia.
Më shumë informacion mbi pronën:
• Sipërfaqe 67m2.
• Kati 4.
• Orientim veri – perëndim.
• Ndërtim ekzistues.
• Pjesërisht i mobiluar.
• Totalisht i investuar deri në detaje.
• Punime cilësore.
• Dritare plastike dopio xham.
• Parket ac4.
• Tavane te varura me ndricim te zonuar.
• Sistem kondicionimi ( 2 kondicionerë).
• Ndricim natyral.
• Me depozitë.
Organizimi:
• Ambient ndenje dhe ambient gatimi, korridor shpërndarës, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare, ballkon
Detaje të tjera:
• Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
• Komunitet i zgjedhur, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare, hapsira të bollshme argëtimi për ju dhe familjen tuaj.
Vendosur në një ndër zonat më të preferuara të Tiranës, ofrohet lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni !

 • Address Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +