Shitet, Apartament 2+1, Rruga E Dibrës, Tiranë. 113,000 € ID: OPP+31094

  • 113.000€
,

Details

  • Price: 113.000€
  • Size: 67 m²
  • Rooms: 3
  • Bathroom: 1
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Kati: 5
  • Mob / Tel: +355699373015

Description

Shitet, Apartament 2+1.
Adresa: Rruga e Dibrës, tek Selvia.

Më shumë informacion mbi pronën:
• Sipërfaqe 67m2.
• Kati 4.
• Orientim veri – perëndim.
• Ndërtim ekzistues.
• Pjesërisht i mobiluar.
• Totalisht i investuar deri në detaje.
• Punime cilësore.
• Dritare plastike dopio xham.
• Parket ac4.
• Tavane te varura me ndricim te zonuar.
• Sistem kondicionimi ( 2 kondicionerë).
• Ndricim natyral.
• Me depozitë.

Organizimi:
• Ambient ndenje dhe ambient gatimi, korridor shpërndarës, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare, ballkon.

Detaje të tjera:
• Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
• Komunitet i zgjedhur, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare, hapsira të bollshme argëtimi për ju dhe familjen tuaj.

Vendosur në një ndër zonat më të preferuara të Tiranës, ofrohet lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni !

Address

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
  • Future Home Opportunity +