Shitet Apartament 2+1, Rruga E Dibres

 • 106.000€
, Rruga e Dibres

Details

 • Price: 106.000€
 • Size: 106 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355676770475

Description

Shitet apartament 2+1 te Rruga e Dibres prane (Ish Shkolla e Bashkuar).
Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 106 m2 nder kto siperfaqe e brendshme 90 m2. Pozicionohet ne katin e 2.
Organizohet nga ambienti i ndenjes, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon.
Apartamenti është në një nga ndërtimet me punimet më cilësore në zonë, me prodhime Gjermane të cilesisë së lartë me një eficensë termike, reduktim i zhurmave, sistem ngrohje – ftohje do të shfrytezohen ujrat nëntokesore, duke shfrytezuar temperaturën e tyre, prodhimi i energjisë elektrike me panele fotovoltaike, duke shfrytezuar dritën e diellit etj.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone me kontaktoni!

 • Address Rruga e Dibres
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Merita Lleshaj
 • Merita Lleshaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merita Lleshaj
 • Merita Lleshaj