Shitet, Apartament 2+1, Rruga Besa, Tiranë. Kontakto Per Cmimin ID: OPP+31107

 • 133.900€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Stacioni i Trenit, Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
shitje
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Stacioni i Trenit, Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 133.900€

Details

 • Price: 133.900€
 • Size: 103 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0693339000

Description

Shitet, Apartament 2+1, Glob 3X Construction.
Adresa: I pozicionuar në afërsi të zonës Stacioni i Trenit, tek Rruga Besa.

Më shumë informacion mbi pronën:
• Sipërfaqe totale: 102.07m2.
• Sipërfaqe neto: 87.79m2.
• Kati 2.
• Ndërtim i ri.
• Punime cilësore.
• Fasadë e Ventiluar.

Detaje të tjera:
• Apartamenti është në proces hipotekimi (fazë karabinaje).
• Mundësi pagese me këste.
• Kompleksi rezidencial pozicionohet në një nga zonat më të dëshiruara të kryeqytetit, lehtësisht i aksesueshëm.
• Arkitektura e ndërtesës lejon qarkullimin e ajrit, dritë natyrale dhe integrimin e mjedisit përreth me apartamentin.
• Ambiente të përbashkëta dhe relaksuese qe ofrojnë mundesi për socializim gjatë përditshmërisë suaj.
• Barriera fizike për zhurmat, strukturë antisizmike dhe infrastrukturë e mirëorganizuar.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni!

 • Address Stacioni i Trenit, Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +