Shitet, Apartament 2+1, Rruga Besa, Tiranë. Kontakto Per Cmimin ID: OPP+31106

  • 132.600€
,

Details

  • Price: 132.600€
  • Size: 102 m²
  • Rooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Kati: 2
  • Mob / Tel: 0693339000

Description

Shitet, Apartament 2+1, Glob 3X Construction.
Adresa: I pozicionuar në afërsi të zonës Stacioni i Trenit, tek Rruga Besa.

Më shumë informacion mbi pronën:
• Sipërfaqe totale: 102.57m2.
• Sipërfaqe neto: 88.22m2.
• Kati 2.
• Ndërtim i ri.
• Punime cilësore.
• Fasadë e Ventiluar.

Detaje të tjera:
• Apartamenti është në proces hipotekimi (fazë karabinaje).
• Mundësi pagese me këste.
• Kompleksi rezidencial pozicionohet në një nga zonat më të dëshiruara të kryeqytetit, lehtësisht i aksesueshëm.
• Arkitektura e ndërtesës lejon qarkullimin e ajrit, dritë natyrale dhe integrimin e mjedisit përreth me apartamentin.
• Ambiente të përbashkëta dhe relaksuese qe ofrojnë mundesi për socializim gjatë përditshmërisë suaj.
• Barriera fizike për zhurmat, strukturë antisizmike dhe infrastrukturë e mirëorganizuar.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni!

Address

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
  • Future Home Opportunity +