Compare Listings

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Bardhyl Cmimi: 100,000 € ID: plus 7748

Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
100.000€

Detail

 • Property ID: 8570
 • Price: 100.000€
 • Property Size: 99 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mobile / Cel / Tel: +355699373015

Description

Apartament 2+1, për shitje në zonen e xhamllikut, në rrugën Bardhyl , pranë shkolles “Cajupi “. Apartamenti organizohet në koridor shpërndarës , ambient ndenjie dhe ambient i gatimit, dy dhoma gjumi të bollshme, tualet me ventilim natyral, ballkon. Sistem chilleri të montuar në të gjitha dhomat , tavane gipsi, spote për ndricim . Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim, ose kati i 4 teknik, pallati i ndërtuar në vitin 2001, (ashensori vendoset për dy muaj ). Apartamenti ka sipërfaqe neto 99 m2, dhe orientimi i apartamentit është jug-perëndim. Apartamenti ka një planimetri të rregullt. Vendodhja e aprtamentit të ofron shumë facilitete për të bërë një jetesë sa më komode, si shkolla, kopshte, cerdhe, ambulancë, spitalet, komisariat policie, infrastrukturë shumë të mirë, rrugë të ndricuara, linjë urbani, supermarket.

ID: plus 7748

 • Address: Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City: Tirane
 • Country: Albania

Contact info

Future Home Opportunity +
Future Home Opportunity +
003554 4526666
Facebook

Enquire about this property