Shitet, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji, Tiranë. 117,000 € ID: OPP+30138

 • 117.000€
8 Concord Center / 5 Maji, Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
shitje
8 Concord Center / 5 Maji, Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • 117.000€

Details

 • Price: 117.000€
 • Size: 82 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355694054626

Description

Shitet, Apartament 2+1.
Adresa:Rruga 5 Maji, Tiranë.

Më shumë informacion mbi pronën:
• Sipërfaqe bruto: 81.6m2.
• Sipërfaqe neto:73.1m2.
• Kati 3.
• Orientim veri .
• Ndërtim i ri.
• Totalisht i mobiluar.
• Totalisht i investuar deri në detaje.
• Punime cilësore.
• Me ashensor.

Organizimi:
• Ambient ndenje dhe ambient gatimi, korridor shpërndarës, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare, ballkon.

Detaje të tjera:
• Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
• Komunitet i zgjedhur, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare, hapsira të bollshme argëtimi për ju dhe familjen tuaj.

Vendosur në një ndër zonat më të preferuara të Tiranës, ofrohet lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni !

 • Address Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Concord Center / 5 Maji

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +