Shitet, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji, Tiranë. 110,000 € ID: OPP+22017

 • 110.000€
8 Concord Center / 5 Maji, 5 Maji, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji, Tiranë. 110,000 € ID: OPP+22017

8 Concord Center / 5 Maji, 5 Maji, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 110.000€

Details

 • Price: 110.000€
 • Size: 93 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 355692985009

Description

Shitet, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja bruto: 93 m2.
• Sipërfaqja neto: 83 m2 .
• Kati i 3.
Organizimi: Ambient ndenje dhe ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.
• Sipërfaqe e shfrytëzueshme në maksimum dhe organizim perfekt.
• Kubaturë e rregullt.
• Orientim jug-lindje.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Cilësime të tjera:
• Ndërtim i ri.
• I investuar deri në detaje.
• Punime cilësore.
• Me sistem kondicionimi.
• I mobiluar.
• Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address 5 Maji, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Concord Center / 5 Maji

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +