Shitet apartament 2+1, Rr Mujo Ulqinaku, Durres

 • 75.000€
, Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
shitje

Shitet apartament 2+1, Rr Mujo Ulqinaku, Durres

, Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 75.000€

Details

 • Price: 75.000€
 • Size: 134 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 067 38 66 666

Description

Shitet apartament 2+1, Rr Mujo Ulqinaku, Durres
Apartamenti eshte me siperfaqe 134 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nderteses
 2 ballkone
 2 banjo
 E mobiluar
 Ashensor
Drejtimi Lindje-Perendim
Cmimi: 75 000 Euro
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion na kontaktoni
+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166
Ju mirepresim!
 • Address Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Invest Prona
 • Invest Prona