Shitet Apartament 2+1 Rr. Kavajes 1020 euro/m2 , parkimi 18.000 euro

 • 148.800€
Rruga e Kavajës
shitje

Shitet Apartament 2+1 Rr. Kavajes 1020 euro/m2 , parkimi 18.000 euro

Rruga e Kavajës
 • 148.800€

Details

 • Property ID: 29916
 • Price: 148.800€
 • Property Size: 127 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: +355686511111

Description

Shitet apartament 2+1 ne kompleksin me modern dhe inovativ qe po zhvillohet ne Tirane ne Rrugen e Kavajes tek ‘Square21’ me siperfaqe totale 126.5 m2, siperfaqe gjelberimi 3 m2, kati i 9 banim.
Organizimi: salloni ndenjes se bashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone, parkimi i perfshire ne cmim.
Kompleksi Square21 ofron nje koncept modern te jeteses, promovon nje jete te shendoshe, nje komunitet te perkryer banimi, perben nje habitat ekologjik ku fokusi kryesor bie mbi mireqenien.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
+355 4 222 6005
+355686511111
realestate@immoalbania.com
Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

 • Address Rruga e Kavajës
 • City Tirane
 • Area 7 Parku / Globe / Fabrika Bukes

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Immo Albania
 • Immo Albania