Shitet Apartament 2+1 RR. Karl Gega me Hipoteke 80000 Euro

 • 80.000€
, Ish stacioni i trenit-Rruga Karl Gega
shitje

Shitet Apartament 2+1 RR. Karl Gega me Hipoteke 80000 Euro

, Ish stacioni i trenit-Rruga Karl Gega
 • 80.000€

Details

 • Price: 80.000€
 • Size: 83 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0683597752

Description

Shitet Apartament 2+1 RR. Karl Gega me Hipoteke 80000 Euro!Pallati ndodhet tek fillimi i rruges Karl Gegas, shume prane ish stacionit te trenit. Apartamenti eshte ne katin e 2 te nje pallati ekzistues. Eshte i organizuar ne nje koridor shperndares,sallon ndenje bollshem me kuzhine plot drite, ,dy dhoma gjumi te plota dhe te regullta dhe tualeti me dritare. Per te theksuar eshte planimetria e rregullt e apartamentit dhe mjaft e bollshme. Apartamenti ka punime shume te mira. Jane ndruar dritaret, eshte i shtruar me parket etj.

 • Address Ish stacioni i trenit-Rruga Karl Gega
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
kleaklea
 • kleaklea

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
kleaklea
 • kleaklea