Shitet, Apartament 2+1, Rezidenca Porcelan 3, Tiranë. 127,831 € ID: OPP+30072

 • 127.831€
, Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
shitje
, Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • 127.831€

Details

 • Price: 127.831€
 • Size: 890 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7

Description

Shitet, Apartament 2+1 Rruga Xhanfize Keko, ”Rezidenca Porcelan 3”.
Informacion mbi pronën:

• Sipërfaqe bruto: 116.21 m2.
• Sipërfaqe neto: 97.37 m2.
• Kati 7 banim.
• Orientim veri – perendim.
• Në fazë ndërtimi, fazë grope, në proces hipotekimi.
Organizimi:
Ambjent ndenjie dhe ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon.
Cilësime të tjera:
• Bosh.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Me korridor shpëndarës.
• Ndriçim natyral.
• Kubaturë e rregullt.
• Me ashensor.

Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe zonë tepër e preferuar dhe në zhvillim e sipër.
Opsion ideal investimi.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni !

 • Address Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +