Shitet, Apartament 2+1, Rezidenca Mine, Tiranë. 155,000 € ID: OPP+30130

 • 155.000€
9 Rr. Fortuzi / Mine Peza, Tregu

Details

 • Price: 155.000€
 • Size: 94 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355694058741

Description

Shitet, Apartament 2+1.
Adresa: Rruga Mine Peza, Tiranë

Më shumë informacion mbi pronën:
• Sipërfaqe totale 93.7m2.
• Sipërfaqe neto:77.6m2.
• Kati 4 banim.
• Orientim veri.
• Ndërtim i ri.
• Totalisht i investuar deri në detaje.
• Punime cilësore.
• Mure dopio tullë.
• Sistem kapot.
• Mundësi parkimi.
• Me ashensor.

Organizimi:
• Ambient ndenje dhe ambient gatimi, korridor shpërndarës, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare, ballkon.

Detaje të tjera:
• Apartamenti është proces hipotekimi (fazë ndërtimi).
• Komunitet i zgjedhur, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare, hapsira të bollshme argëtimi për ju dhe familjen tuaj.

Vendosur në një ndër zonat më të preferuara të Tiranës, ofrohet lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni !

 • Address Tregu
 • City Tirane
 • Area 9 Rr. Fortuzi / Mine Peza

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +