SHITET, APARTAMENT 2+1, REZIDENCA GOLDEN PARK, TIRANË, TT 115

 • 461.200€
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Rruga Faik Konica, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
shitje
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Rruga Faik Konica, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • 461.200€

Details

 • Price: 461.200€
 • Size: 115 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355693339000

Features

Description

Në shitje, Apartament 2+1.
Vendndodhja: Rezidenca Golden Park, Rruga Faik Konica, Tiranë.

Detaje për Rezidencën & Zonën:
– Lokacioni i qendrueshëm: Rruga Faik Konica ndodhet në një pozicion të mirë në qytetin e Tiranës, duke ofruar akses të lehtë në qendrën e qytetit dhe në shumë zonat e tjera të Tiranës.

– Infrastruktura dhe shërbimet: Zona është e pajisur me infrastrukturë të mirë, duke përfshirë rrugët, trotuarët, dhe shërbimet publike. Këtu do të gjeni dyqane, restorante, kafene, supermarkete dhe shërbime të tjera që bëjnë jetën e përditshme më të lehtë.

– Mundësi për të zhvilluar qendër argëtimi me bare, restorante dhe aktivitete të tjera.

– Parqe dhe mjedis i qetë: Në afërsi të Rrugës Faik Konica, ka disa parqe dhe hapësira të gjelbra, si Parku i Madh i Tiranës.

-Transporti publik: Zona është e shërbyer mirë nga transporti publik, duke përfshirë autobusët dhe taksitë. Kjo bën që udhëtimi nëpër qytet të jetë relativisht i lehtë dhe i shpejtë.

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale: 115.30 m2
-Kati: 4.

Organizimi:
Korridor shperndares, ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.

Avantazhe:
– Standart elitar, cilësi & siguri maksimale.
– Lokacion strategjik.
– Investim afatgjatë.
– Fasadë e ventiluar.
– Projekt Unik.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në rezidencë na kontaktoni!

 • Address Rruga Faik Konica, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni / Rr. Kosovareve

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON2
 • TOKTON2