Shitet, Apartament 2+1 Rezidenca Alpha, Tiranë. 65,500 € ID: OPP+21873

 • 65.500€
8 Medreseja / Tregu Industrial, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet, Apartament 2+1 Rezidenca Alpha, Tiranë. 65,500 € ID: OPP+21873

8 Medreseja / Tregu Industrial, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 65.500€

Details

 • Price: 65.500€
 • Size: 77 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355696141644

Description

Shitet, Apartament 2+1 Rruga e Dibrës, pranë Spitalit Francez.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 77 m2.
• Kati i 5-të .
• Orientim:perëndim.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualete dhe ballkon.
Cilësime të tjera:
• Bosh.
• Ndërtim i ri.
• Në proces hipotekimi.
•Totalisht i investuar.
• Çertifikatë energjie për konsum të reduktuar.
• Fasadë e termoizoluar.
• Trashësia e murit të jashtëm është 40 cm.
• Ndarje e mureve të brëndshme me material izolues akustik.
• Trajtim të mureve dhe dyshemesë me materiale ekologjike.
• Materiale elektrike dhe hidraulike me jetëgjatësi maksimale.
• Paisje sanitare Sospesa.
• Dritare me profil alumini termik e dopio xham.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum.
• Shkallë me ndriçim natyral, me hapësira të mëdha ku shërbejnë dhe për lëvizje emergjence.
• Dy ashensorë në kat.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Medreseja / Tregu Industrial

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +