SHITET APARTAMENT 2+1 PRANË UNIVERSITETIT MESDHETAR, TIRANË

 • 140.000€
5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Bulevardi Gjergj Fishta, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
shitje
5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Bulevardi Gjergj Fishta, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 140.000€

Details

 • Price: 140.000€
 • Size: 104 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANË UNIVERSITETIT MESDHETAR, TIRANË

 

Çmimi : 140.000  euro

Vendndodhja: Pranë Universitetit Mesdhetar, Tiranë

Sipërfaqja: 104 m2

 

Apartamenti ndodhet në katin e 4- të banimit në një pallat të ri me ashensor .

Organizohet nga ambienti i ndenjes dhe ambienti I  gatimit  vecmas me akses dalje në ballkon, 2 dhomat e gjumit, 1 tualete, 1 korridor,1 ballkon. Apartamenti është I pa mobiluar dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

 

Organizimi

1 Ambient ndenje

1 Ambient  gatimi
2 Dhoma gjumi
1 Tualet
1 Ballkon

 

Ambjente te perbashketa te gjelberuara

Zona ku ndodhet apartamenti eshte nje zone e cila eshte mjafte e kerkuar, si per banim ashtu edhe per tu lene me qera

 

 

Për më shumë informacione ose për një vizitë në pronë na kontaktoni;

0697032241

 

 • Address Bulevardi Gjergj Fishta, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta