SHITET APARTAMENT 2+1 PRANË TRANSBALLKANIKES , VLORË.

  • 67.000€
,

Details

  • Price: 67.000€
  • Size: 122 m²
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANË TRANSBALLKANIKES , VLORË.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 122 m², me dokumentacion të rregullt hipotekor.

Organizohet në :
1 sallon + kuzhinë,
2 dhoma gjumi,
1 tualet ,
1 ballkon.

Prona ndodhet në katin e 6-të të një pallati të ri dhe është totalisht i restauruar.

Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme me të gjitha facilitetet e nevojshme.

Çmimi: 67.000 Euro/total.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare