SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE TOD TRUNGUT

 • 70.000€
, Durres

Details

 • Price: 70.000€
 • Size: 84 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0675692941

Description

Shitet apartament 2+1 prane Tod Trungut.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri .

Sipërfaqe neto 84 meter. Investimet e reja dhe ne menyre bashkohore.

Organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon dhe sallon bashke me kuzhinen.

 • Address Durres
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Erald
 • Erald